# # # #

 

1 2 3 4

Hakkımızda

2004 yılında kurulan MAVİ İSKELE iskele kurma ve sökme ile ilgili kaliteli ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun hizmetler yaparak sektöründe önde bulununan isimler arasında yerini almıştır. Hizmet verdiğimiz inşaat sektöründeki çalışma koşullarında can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle ve insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki sorumluluğumuz gereğince, ürünlerimizin kalitesinden asla taviz verilmemektedir.Ayrıca ekipimiz çevreye ve doğaya hiç bir şekilde zarar vermemekle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duymaktadır. MAVİ İSKELE iskelelerinin yardımcı malzemelerinden; kalas, metal kalas, yarım ayak, ayarlı ayak, dayama, tij, bağlantı elemanları ve benzerlerinden oluşan geniş ürün yelpazesine, inşaat sektöründeki hızlı gelişmelere paralel olarak, büyük tecrübe ve deneyimi ile teknolojik yapılanmasını sürekli geliştirerek kaliteli hizmet anlayışı ile üretimine devam etmektedir.Amacımız sizlere ürün kalitesinden ödün vermeden daha iyi hizmet etmektir.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz ürünlerinin kalitesinden taviz vermemek ve çalışanları en üst derecede mesleki bilgi ile donatılmış, etik değerlere bağlı, rekabeti yatırımcılara daha kaliteli ürün ve hizmet sunumu şeklinde algılayan ve saygınlığına önem veren bir meslek mensupları kitlesi oluşturmadır. Aynı zamanda sermaye piyasasını değiştirmek ve ülke kalkınmasına yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Verdiğimiz hizmette alının en iyisi olmak ve alanımızda lider olmak..

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir..